Japtimers találkozó - 2017.11.25. / "JapDinners preambulum"

Avatar
Pacsker
Site Admin
Hozzászólások: 3168
Csatlakozott: 2016.03.08. 20:21
Jármű gyártási éve: 1980
Jármű gyártó: Toyota
Jármű típusa: Corolla

Japtimers találkozó - 2017.11.25. / "JapDinners preambulum"

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017.11.25. 19:20

Tele vagyok élménnyel :)
Beszámolókat, képeket, videókat, legyetek oly kedvesek ide tegyétek!
Adminisztrátor
Japtimers Közösség elnöke és a Vezetőség tagja

Kép '80 Toyota Corolla GT Coupe
Kép '88 Toyota Corolla GT-i Liftback
Kép '82 Toyota Starlet versenyautó - építés alatt
Kép '69 Toyota Corolla Sedan - felújítását várva
Avatar
Pacsker
Site Admin
Hozzászólások: 3168
Csatlakozott: 2016.03.08. 20:21
Jármű gyártási éve: 1980
Jármű gyártó: Toyota
Jármű típusa: Corolla

Re: Japtimers találkozó - 2017.11.25.

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017.11.25. 20:44

Jó kedvem van és ezt nektek köszönhetem! :)
Nehezen indult a nap, de most teljesen fel vagyok villanyozva :D

Olyan idő volt, ami nehezen veszi rá az embert a kimozdulásra. Ködös, nyálkás, hüvös és ennek ellenére is igen szép számban jelentek meg a Japtimers tulajok! :) Sőt! Páran több 100km-ről tiszteltetek meg minket erre a fél napos összejövetelre! Köszönjük!
Nagy öröm volt látni az új tagokat és azt is, hogy a jelentkezési listán kívül meglepetésként, még többen jöttetek! (Tanulok ebből én is, hogy milyen nagy szerepe van az e-mail-es körleveleknek és a facebook-os bejegyzéseknek is.)

Elnézést kell kérnem, hogy nem én voltam az első. Kornél pálya-nempálya megye-10 napos matrica gravitációs mezőbe került, így jobbnak láttuk, ha teszünk egy kitérőt és veszünk neki egyet.

Kép

Mire megérkeztünk, már ott várakozott több, feltűnően TISZTA, CSILLOGÓ Japtimer. Örülök, hogy mindenki vette a fáradtságot és nekiállt lemosni a gyöngyszemét a takony idő ellenére!

Kép

Elvileg 20 perc múlva indultunk is volna tovább a Sunny Dinnerbe, de a járművek csodálásával úgy elröppent az idő, hogy már több, mint 1 órás csúszásba keveredtünk :)


Kép

Kép

Kép

Ezt követően Gyurew Toyota buszának kiváló felvezetésével átgurultunk az említett étterembe. A Waze-nek köszönhetően kis utcákban Japtimerek után is nézelődhettünk, illetve ezúttal köszönném meg, hogy példásan figyeltetek egymásra a forgalomban és engem is segítettetek a besorolások alkalmával, amikor épp fotóztalak titeket.
Jó volt a közös gurulás! :twisted:

Kép

Kép

Kép

Kép

Pont sötétedésre érkeztünk, majd egy gyors, kisebb csoportképet követően beszaladtunk melegedni.

Kép

Kép

Kiváló, nagy helyre sikerült leülnünk, együtt volt a brigád.
Az ételre szerintem nem lehetett panasz (köszi Árpikovi a tippet és jobbulást egyúttal), illetve a hangulat magáért beszélt. Úgy elröppent további 3 óra, hogy csak pislogtam. Megadtuk egymásnak a figyelmet, volt szó szakmai részletektől, az egyéb jármű gyártók remekművein át a jövő közlekedéséig. Eszméletlenül élveztem!

Kép

Kép

Kép

Szuper, intelligens emberekkel tölthettem a délutánt, élmény volt veletek a társalgás és remélem ebből mielőbb rendszert csinálhatunk!
Köszönöm mindenkinek, aki eljött!

Elnézést, hogy otthon hagytam a szórólapokat és a matricákat. Aki szeretne írjon és két tali közt is megoldjuk természetesen!
Ja és jut eszembe, valakit "meghívtam" egy kólára :) :lol:
Adminisztrátor
Japtimers Közösség elnöke és a Vezetőség tagja

Kép '80 Toyota Corolla GT Coupe
Kép '88 Toyota Corolla GT-i Liftback
Kép '82 Toyota Starlet versenyautó - építés alatt
Kép '69 Toyota Corolla Sedan - felújítását várva
pusi65
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.08.13. 22:24
Jármű gyártási éve: --

Re: Japtimers találkozó - 2017.11.25.

Hozzászólás Szerző: pusi65 » 2017.11.25. 21:16

Pacsker írta:Jó kedvem van és ezt nektek köszönhetem! :)
Nehezen indult a nap, de most teljesen fel vagyok villanyozva :D

Olyan idő volt, ami nehezen veszi rá az embert a kimozdulásra. Ködös, nyálkás, hüvös és ennek ellenére is igen szép számban jelentek meg a Japtimers tulajok! :) Sőt! Páran több 100km-ről tiszteltetek meg minket erre a fél napos összejövetelre! Köszönjük!
Nagy öröm volt látni az új tagokat és azt is, hogy a jelentkezési listán kívül meglepetésként, még többen jöttetek! (Tanulok ebből én is, hogy milyen nagy szerepe van az e-mail-es körleveleknek és a facebook-os bejegyzéseknek is.)

Elnézést kell kérnem, hogy nem én voltam az első. Kornél pálya-nempálya megye-10 napos matrica gravitációs mezőbe került, így jobbnak láttuk, ha teszünk egy kitérőt és veszünk neki egyet.

Mire megérkeztünk, már ott várakozott több, feltűnően TISZTA, CSILLOGÓ Japtimer. Örülök, hogy mindenki vette a fáradtságot és nekiállt lemosni a gyöngyszemét a takony idő ellenére!

Elvileg 20 perc múlva indultunk is volna tovább a Sunny Dinnerbe, de a járművek csodálásával úgy elröppent az idő, hogy már több, mint 1 órás csúszásba keveredtünk :)

Ezt követően Gyurew Toyota buszának kiváló felvezetésével átgurultunk az említett étterembe. A Waze-nek köszönhetően kis utcákban Japtimerek után is nézelődhettünk, illetve ezúttal köszönném meg, hogy példásan figyeltetek egymásra a forgalomban és engem is segítettetek a besorolások alkalmával, amikor épp fotóztalak titeket.
Jó volt a közös gurulás! :twisted:

Pont sötétedésre érkeztünk, majd egy gyors, kisebb csoportképet követően beszaladtunk melegedni.

Kiváló, nagy helyre sikerült leülnünk, együtt volt a brigád.
Az ételre szerintem nem lehetett panasz (köszi Árpikovi a tippet és jobbulást egyúttal), illetve a hangulat magáért beszélt. Úgy elröppent további 3 óra, hogy csak pislogtam. Megadtuk egymásnak a figyelmet, volt szó szakmai részletektől, az egyéb jármű gyártók remekművein át a jövő közlekedéséig. Eszméletlenül élveztem!

Szuper, intelligens emberekkel tölthettem a délutánt, élmény volt veletek a társalgás és remélem ebből mielőbb rendszert csinálhatunk!
Köszönöm mindenkinek, aki eljött!

Elnézést, hogy otthon hagytam a szórólapokat és a matricákat. Aki szeretne írjon és két tali közt is megoldjuk természetesen!
Ja és jut eszembe, valakit "meghívtam" egy kólára :) :lol:
Köszönöm a jó társaságot, beszélgetést! Kis hiányérzetem van, mert nem sikerült mindegyik autót részletesen szemléznem. Majd legközelebb... amikor kicsit naposabb és melegebb időjárás mellett többet lehet szabad levegőn nézelődni. Üdv."pusi65" Puskás Zsolt
Avatar
Pacsker
Site Admin
Hozzászólások: 3168
Csatlakozott: 2016.03.08. 20:21
Jármű gyártási éve: 1980
Jármű gyártó: Toyota
Jármű típusa: Corolla

Re: Japtimers találkozó - 2017.11.25.

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017.11.25. 21:31

Lemaradt...
Sajnos az idő nem kedvezett a jó fotóknak. Emléknek azért jók lesznek :)
KÉPEIM

Légyszi osszátok meg ti is a képeiteket, videóitokat, legyenek az akár csak telefonosak is.
Ha nincs saját tárhely és segítsek a Japtimers Google Photos hozzáférésében, írjatok privit, vagy hívjatok telefonon.

Köszi!
Adminisztrátor
Japtimers Közösség elnöke és a Vezetőség tagja

Kép '80 Toyota Corolla GT Coupe
Kép '88 Toyota Corolla GT-i Liftback
Kép '82 Toyota Starlet versenyautó - építés alatt
Kép '69 Toyota Corolla Sedan - felújítását várva
Avatar
mileandras
Aktív fóruméletet élő
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2017.03.08. 16:19
Jármű gyártási éve: 1987
Jármű gyártó: Suzuki
Jármű típusa: Swift

Re: Japtimers találkozó - 2017.11.25.

Hozzászólás Szerző: mileandras » 2017.11.27. 09:08

Egerszegi havernak régóta terveztünk kutyaszállító autót venni (kutyás járőr, a 156 SW-je erre nem túl alkalmas+nem is akarja leélni az autóját), vasárnapra beszéltük meg a kiszemelt példányokat lecsekkolni de pénteken hívták a főnökei hogy újabb egy hétre leküldik a szerb határra járőrözni migráncsokat keresni, hétfő helyett már szombat este indulnak mert kell az állomány. Nem akarta tovább halogatni az autóvásárlást így szombat hajnalban indultunk, egy Zeg-Sopron-Celldömölk-Keszthely-Balatonfenyves körút után találtunk is olyan furgont ami megfelelt az igényeinek. Ezért nem voltam veletek, majd legközelebb ott leszek, remélem addigra a szutyukival.
Szándékosan nem írtam a tali topikjába hogy nem leszek jelen, nem akartam semmilyen lemondó-lavinát elindítani vele.
Remélem jól éreztétek magatokat, jó társaságban repül az idő :)
Moderátor a Suzuki Kategóriában

'87 Suzuki Swift SA413 1.3 8V - The Only Way To Fly!
Avatar
koszorusk
Gyakori látogató
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2016.07.09. 14:42
Jármű gyártási éve: 1981
Jármű gyártó: Toyota
Jármű típusa: Starlet

Re: Japtimers találkozó - 2017.11.25.

Hozzászólás Szerző: koszorusk » 2017.11.28. 13:09

Nagyon jó képek, köszönjük Pacsker!
Szuperül éreztem magam, igazán jó társaság jött össze.
Köszönöm hogy veletek gurulhattam :)
Moderátor a "Bemutatkozás" Témakörben

Koszorus Kornél
Supra, Celica, Starlet
Avatar
Pacsker
Site Admin
Hozzászólások: 3168
Csatlakozott: 2016.03.08. 20:21
Jármű gyártási éve: 1980
Jármű gyártó: Toyota
Jármű típusa: Corolla

Re: Japtimers találkozó - 2017.11.25.

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017.11.29. 10:17

Lövöldözgettetek akár még telefonnal is többen.
Ezeket a képeket, videókat nem osztanátok meg? Minden anyagnak örülünk. Nem kell profi fotósnak lennünk ahhoz, hogy a szép emlékeket ezek alapján idézzük fel :)
Adminisztrátor
Japtimers Közösség elnöke és a Vezetőség tagja

Kép '80 Toyota Corolla GT Coupe
Kép '88 Toyota Corolla GT-i Liftback
Kép '82 Toyota Starlet versenyautó - építés alatt
Kép '69 Toyota Corolla Sedan - felújítását várva
Avatar
Toytomi
Aktív fóruméletet élő
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2016.06.26. 00:27
Jármű gyártási éve: 1988
Jármű gyártó: Toyota
Jármű típusa: Corolla

Re: Japtimers találkozó - 2017.11.25.

Hozzászólás Szerző: Toytomi » 2017.11.30. 18:45

Kicsit megkésve, de én is szeretném megköszönni nektek ezt a délután.
Reggel egy kis javítással kellett indulnom, mert előző nap elkezdett folyni a gázolaj. Ezért hamarabb indultam mint szerettem volna, de egy gyors szereléssel az utcán is meglehetett oldani szerencsére.

Szuperül éreztem magamat, szerintem mindenkivel sikerült is diskurálnom, pedig ez volt az első talim. Mindenki nagyon közvetlen, jó kis társaság(ez is :) )! Gyorsan elröppent az idő a parkolóban, kicsit fázni is kezdtünk, de megoldottuk és beültünk indulásig Fatboy-al az autóba melegedni. :) Kényelmes egy kis hajó az a Datsun :mrgreen:
Japtimers-es konvojázás a Sunny Dinnerbe. Hibátlan :D A kaja helyszín tökéletes választás volt. Igaz amerikai stílusú étterem, mi meg japósok vagyunk, de nagyon adja. Akár lehetne legközelebb is ide szervezni egy közös kajás, beszélgetős délutánt!

10/10-es nap volt. Pár telós képet lőttem csak, itt vannak: Képek
1988 Toyota Corolla AE92 Liftback Gt-i - R.I.P.
1.6 16V 4A-GE Smallport

1989 Toyota Corolla AE92 Liftback Gt-i - Zenki, 1.6 16V 4A-GE Smallport
Avatar
Pacsker
Site Admin
Hozzászólások: 3168
Csatlakozott: 2016.03.08. 20:21
Jármű gyártási éve: 1980
Jármű gyártó: Toyota
Jármű típusa: Corolla

Re: Japtimers találkozó - 2017.11.25.

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017.12.12. 12:36

Többiek?
Hogy tetszett az esemény? (tervezzük a folytatását)
Képeitek, videóitok?
Adminisztrátor
Japtimers Közösség elnöke és a Vezetőség tagja

Kép '80 Toyota Corolla GT Coupe
Kép '88 Toyota Corolla GT-i Liftback
Kép '82 Toyota Starlet versenyautó - építés alatt
Kép '69 Toyota Corolla Sedan - felújítását várva
Válasz küldése